Het Bestuur, de VTC en de selectiegroep zijn zeer blij dat Mark Pieper óók in seizoen 2025-2026 hoofdtrainer is bij v.v. Dierensche Boys.
Mark zal ook dan worden bijgestaan door assistent-trainer Kees Hendriks, met al zijn routine.
De sfeer in de jeudige selectiegroep is zéér goed, zowel op als naast het speelveld. Er wordt hard getraind, goed samengewerkt en er staat binnenkort een trainingskamp in België op het programma.
Ook de resultaten in de competities zijn niet onverdienstelijk. Zowel het eerste selectieteam als ook het tweede selectieteam, onder leiding van trainer-coach Jeroen van der Linden, presteren redelijk goed. Momenteel c.q. in de winterstop staan beide selectieteams aan de bovenkant van de sub-top en met wat geluk (en misschien iets meer ervaring) had dit ook de top3 kunnen zijn.